Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=12390381, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

ATi plakāts tieši Tev!
Kuģis (kugis@cietnis.lv) @ 2004-06-09 14:04:00


Videokaršu lietotājus var iedalīt trijās grupās: nVidia piekritēji, ATi piekritēji un tiem, kam vienalga, kas par videokarti stāv datorā. Šoreiz nestrīdēsimies, kuras firmas grafiskie paātrinātāji ir labākie un ātrākie, bet gan ziņosim par iespēju ATi faniem sevi iepriecināt “tā pa īstam”.


Slavenajā interneta izsolē eBay izlikts jauns priekšmets – 15 x 9 m liels reklāmas plakāts, kas savulaik bija izkārts ATi galvenajā mītnē. Plakāts reklamēja jauno Radeon 9800 čipu. Citas funkcionālas iespējas šim plakātam nav. Galvenais atrast tam pielietojumu, jo pakārt pie sevi istabā un atrādīt to draugiem diez vai sanāks.
Pašlaik plakāta cena ir aptuveni 46 000 $ un līdz izsoles beigām ir atlikušas vairāk nekā 5 dienas – tā kā, ja vēlaties nopirkt, tad jāpasteidzas. Starp citu, nepadomājiet, ka ATi nolēmis papildināt savu budžetu ar iegūto naudu – tā pilnībā tiks ziedota National Breast Cancer Foundation, kas palīdz cilvēkiem, kuri sirgst ar krūšu vēzi.

« Atpakaļ uz rakstu