Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=12351016, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

Prince of Persia 2003.gadā...
NewGuy (newguy@cietnis.lv) @ 2003-05-12 20:16:00


Ak, kur tie laiki aizgājuši, kad uz Intel 80286 procesora spēcinātas kastes ar 14” VGA monitoru, un Inspire 5.1 skaņas sistēmas vietā izmantojot PC skaļruni, naktīm tika spēlēta viena no visu laiku labākajām datorspēlēm – Prince of Persia. Domājams, vairākums lasītājiem ir pazīstama šāda sajūta, kad ar īpašu pietāti un cieņu izturies pret spēli, kas saistās tev ar bērniem – ZX Spectrum laikos – Elite, 2086 laikos – jau minētais Prince of Persia un Civilization (visu laiku labākā stratēģija) un tad jau sākās visādi Wolfenstein 3D utml.

Priecājieties visi – Ubi Soft atvērusi oficiālo mājas lapu spēles Prince of Persia turpinājumam The Sands of Time, kas tiek veidota izmantojot 3 dimensiju grafiku. Nevar nosaukt šo mājas lapu par informatīvu pārbagātu, taču zināmu ieskatu par gaidāmo spēli sniedz gan: vairāki screenshot, konceptuālo zīmējumu piemēri, forums un vispārīga informācija par spēli. Vērts apmeklēt kaut vai tāpēc, lai apskatītos kā izskatās Prince of Persia 2003.gadā.


Izskatās, ka jāgatavojas mainīt videokarti un iepirkt lielā daudzumā kafiju...

« Atpakaļ uz rakstu