Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=12349757, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

Šogad beigās jau ceturtais Kolins Makrejs
revolution.lv (info@revolution.lv) @ 2003-05-02 09:00:00


   Liels bija mans pārsteigums, kad izlasīju par to, ka šī gada beigās Codemasters izdos Colin McRae 04 uz Playstation2 un Xbox konsolēm. Pat žēl palika PC lietotāju, kas pagaidām vēl mokās ar Colin McRae 2 un saņem ziņas par to, ka trešā Kolina izlaišanas datums ir pārcelts.   Pirmajā maijā Codemasters to ir paziņojuši! Cetrurtais Kolins šā gada novembrī būs uz jaunākās paaudzes konsolēm Playstation2 un Xbox.
   Spēle sevī ietvers jaunus single un multi player režīmus ar cooperative un competetive virzieniem. Būs arī ļoti advancēta iespēja tjūningot savu mašīnu in depth. Protams būs mega uzlabojumi grafikā, ko varēsiet novērot ne tikai skaistu mašīnu veidā, bet arī māksliniekus pievilinošā apkārtnē.
   Codemasters ziņo, ka speciālisti īpašu uzmanību pievērš priekš, aizmugures un pilnpiedziņas automašīnu atšķirībām un īpatnībām. Izstrādātāji ir centušies salikt spēlē maksimāli daudz trases un pietuvināt tās īstenībai. Kā saka Ričards Dārlings (Codemasters kreatīvai direktors): "Mēs sakām paldies faniem, kas uzskata, ka CMR ir labākais savā žanrā un tāpēc negribam pievilt savējos."
Vairāk informācijas sekos pēc E3 izstādes.

   

« Atpakaļ uz rakstu