cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED

Nimepäevalised on:
Konstantin, Kostel, Tiino, Kindel
Šiandien vardadieni švencia:
Eimantas, Aldona, Julija, Rita, Elena

 Hosted by DEAC
 Server by M79
  Aizsūti ziņu par šo elīto rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukā šo nejegā pārkūlo ziņu uz sava exelentā printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par šo megaziņu (10)  
 
Skatīt komentārus: viltīgi | vienkārši
 
kurks2004-11-25 00:49
Labi, es nesekoju bugtraqiem (man nav īsti skaidrs kuru tieši no daudzajiem saitiem, kas veltīti drošībai, Tu esi domājis, tapē daudzskaitlis). Bet posts būtībā nav par exploitiem. Exploiti būtu nedaudz tā kā novirzīšanās no tēmas par viltus caurumiem. Tomēr es Tev nevaru piekrist par to exploitu raxtīšanas ilgumu salīdzinot ar caurumu aiztaisīšanu. Piemēram, sasseram exploitu uzraxtīja apmēram 16 dienās, kamēr LSASS problēmas risinājums no Microsoft puses prasīja 6 mēnešus. Rupji rēķinot 12 reizes vairāk laika. Un exploitu uzraxtīja viens, caurumu lāpīja navNeJausmasCikTiešiBetDa udz cilvēku. Un, manuprāt, sauklis "Mikrosoft sūkā" kā atbilde uz visu un visur ir bērnišķīgs. Šis gadījums ir tik kliedzošs, ka Tavu apgalvojumu neglābj pat ieraksts iekavās "depends proms.."
Kas attiecas uz Linux pieminēšanu, tas nedaudz bija tāc tā kā smalks jox un ironija par tiem gadījumiem, kad tiek paziņots, ka ir caurums, bet cauruma tad nav! Ar visu savu bugtraq.ru vai vēl kādu citu šādu saitu Tu esi palaidis garām ka tā arī gadās :) Nu, lai Tev paliktu viegli ap sirdi, es varu atzīt, ka jociņš bija muļķīgs un galīgi neizdevies :)
Es Tev nepiekrītu par to, ka Linux caurumi ir vieglāk (tātad ātrāk) lāpāmi nekā Windows, tomēr neesmu pārliecināc par savām zināšanām tapē nestrīdēšos un nekādi pretargumenti nesekos. Varu tikai aizstāvēties ar to, ka es neesmu neko salīdzinājis, tikai pieminēju, un kā jau augstāk tika raxtīc, tas bija jox.
Mans secinājums ir līdzīgs Tavam... Ļoti pavirši esi lasījis raxtu. :)

Skatīt visus komentārus | Atbildēt uz konkrēto komentāru:

 
Kā tevi saukt? 
Kāds tev meils? 
Un ko teiksi? 

Īsa pamācība komentēšanā:
   0. Obligāti jāievada savs nosaukums un komentārs. Epasts nav obligāts.
   1. Nerakstīt komentāros bullšitu. Tādi komentāri tiks dzēsti, lai nemaitātu gaisu. Galu galā, mēs nevēlamies būt atbildīgi par komentāriem, jo tos raksta mūsu lasītāji.
   2. Tagus lietot nedrīkst. T.i. - vienkārši nesanāks :) Visi < arī tiks parādīti kā <.
   3. Viss, kas sākās ar http:// un www. (kā arī e2k://, ftp:// un ftp.) tiks daiļi un automātiski pārveidots par linku, uz kura varēs uzklikšķināt un viss atvērsies jaunā logā.
   4. Skatīt nullto, pirmo, otro, trešo un ceturto punktu.
   P.S. Emaili tiek pasargāti no spambotiem, kuri browsē webu un grābj tos ārā. Tagad, visiem jums ir viena epasta adrese - no@spam.org, taču, ja JavaScript ir ieslēgts, uzspiežot uz nika, meils tiks rakstīts uz īsto adresi. Eku viltīgi, ne?

© 2000-2018 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.