cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED

Nimepäevalised on:
Meinhard, Meino, Ardi, Hardi, Hardo, Kardo
Šiandien vardadieni švencia:
Kęstutis, Žemyna, Feliksas, Eleonora

 Hosted by DEAC
 Server by M79
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (41)  
 
Skatīt komentārus: viltīgi | vienkārši
 
modric2004-10-26 19:44
nav nekāda ekrāna - ir vairāki koherentas gaismas avoti -- lasi lāzeri -- pie tam tie paši, kas izmantoti, lai iegūtu no reālā objekta atstarotās gaismas interferences ainu uz, teiksim, fotoplates. Process ir atgriezenisks - "apgaismojot" šo "negatīvu" arī iegūst tā objekta telpisku attēlu, no kura interferences aina iegūta. Interesants ir fakts, ka var izmantot arī mazu gabaliņu - tikai attēls kļūs neskaidrāks, nekvalitatīvāks. Par to apkārt apiešanu - gluži 360˚ nebija, bija kādi 300˚, jo kautkur tai tehnikai arī ir jāatrodas.
Joks slēpjas faktā, ka cilvēka acs redz tikai izkliedētu gaismu, paralēlus starus mēs neredzam, piemēram, to pašu lāzeru vakuumā - ja starā trāpa kāds mēsliņš, kas gaismu izkliedē, to redz kā spožu punktiņu. No šitā fakta tad arī parasti izdara secinājumus, ka kaukādam ekrānam vai kam citam gaismu izkliedējošam jābūt...
Vispār pēc tik daudz gadiem teorijas detaļas sīki te aprakstīt vairs nevaru, bet nav jau nekādu problēmu tās sameklēt - galu beigās pēc tās izstādes es ziņkārības dzīts to izdarīju, un toreiz starp citu nebija ineta & gūgles :))

Skatīt visus komentārus | Atbildēt uz konkrēto komentāru:

 
Kļæ½ tevi saukt? 
Kļæ½ds tev meils? 
Un ko teiksi? 

ļæ½sa pamļæ½cļæ½ba komentļæ½ļæ½anļæ½:
   0. Obligļæ½ti jļæ½ievada savs nosaukums un komentļæ½rs. Epasts nav obligļæ½ts.
   1. Nerakstļæ½t komentļæ½ros bullļæ½itu. Tļæ½di komentļæ½ri tiks dzļæ½sti, lai nemaitļæ½tu gaisu. Galu galļæ½, mļæ½s nevļæ½lamies bļæ½t atbildļæ½gi par komentļæ½riem, jo tos raksta mļæ½su lasļæ½tļæ½ji.
   2. Tagus lietot nedrļæ½kst. T.i. - vienkļæ½rļæ½i nesanļæ½ks :) Visi < arļæ½ tiks parļæ½dļæ½ti kļæ½ <.
   3. Viss, kas sļæ½kļæ½s ar http:// un www. (kļæ½ arļæ½ e2k://, ftp:// un ftp.) tiks daiļæ½i un automļæ½tiski pļæ½rveidots par linku, uz kura varļæ½s uzklikļæ½ļæ½inļæ½t un viss atvļæ½rsies jaunļæ½ logļæ½.
   4. Skatļæ½t nullto, pirmo, otro, treļæ½o un ceturto punktu.
   P.S. Emaili tiek pasargļæ½ti no spambotiem, kuri browsļæ½ webu un grļæ½bj tos ļæ½rļæ½. Tagad, visiem jums ir viena epasta adrese - no@spam.org, taļæ½u, ja JavaScript ir ieslļæ½gts, uzspieļæ½ot uz nika, meils tiks rakstļæ½ts uz ļæ½sto adresi. Eku viltļæ½gi, ne?

© 2000-2019 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.