cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED

Nimepäevalised on:
Konstantin, Kostel, Tiino, Kindel
Šiandien vardadieni švencia:
Eimantas, Aldona, Julija, Rita, Elena

 Hosted by DEAC
 Server by M79
  Aizsūti ziņu par šo elīto rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukā šo nejegā pārkūlo ziņu uz sava exelentā printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par šo megaziņu (41)  
 
Skatīt komentārus: viltīgi | vienkārši
 
modric2004-10-26 19:44
nav nekāda ekrāna - ir vairāki koherentas gaismas avoti -- lasi lāzeri -- pie tam tie paši, kas izmantoti, lai iegūtu no reālā objekta atstarotās gaismas interferences ainu uz, teiksim, fotoplates. Process ir atgriezenisks - "apgaismojot" šo "negatīvu" arī iegūst tā objekta telpisku attēlu, no kura interferences aina iegūta. Interesants ir fakts, ka var izmantot arī mazu gabaliņu - tikai attēls kļūs neskaidrāks, nekvalitatīvāks. Par to apkārt apiešanu - gluži 360˚ nebija, bija kādi 300˚, jo kautkur tai tehnikai arī ir jāatrodas.
Joks slēpjas faktā, ka cilvēka acs redz tikai izkliedētu gaismu, paralēlus starus mēs neredzam, piemēram, to pašu lāzeru vakuumā - ja starā trāpa kāds mēsliņš, kas gaismu izkliedē, to redz kā spožu punktiņu. No šitā fakta tad arī parasti izdara secinājumus, ka kaukādam ekrānam vai kam citam gaismu izkliedējošam jābūt...
Vispār pēc tik daudz gadiem teorijas detaļas sīki te aprakstīt vairs nevaru, bet nav jau nekādu problēmu tās sameklēt - galu beigās pēc tās izstādes es ziņkārības dzīts to izdarīju, un toreiz starp citu nebija ineta & gūgles :))

Skatīt visus komentārus | Atbildēt uz konkrēto komentāru:

 
Kā tevi saukt? 
Kāds tev meils? 
Un ko teiksi? 

Īsa pamācība komentēšanā:
   0. Obligāti jāievada savs nosaukums un komentārs. Epasts nav obligāts.
   1. Nerakstīt komentāros bullšitu. Tādi komentāri tiks dzēsti, lai nemaitātu gaisu. Galu galā, mēs nevēlamies būt atbildīgi par komentāriem, jo tos raksta mūsu lasītāji.
   2. Tagus lietot nedrīkst. T.i. - vienkārši nesanāks :) Visi < arī tiks parādīti kā <.
   3. Viss, kas sākās ar http:// un www. (kā arī e2k://, ftp:// un ftp.) tiks daiļi un automātiski pārveidots par linku, uz kura varēs uzklikšķināt un viss atvērsies jaunā logā.
   4. Skatīt nullto, pirmo, otro, trešo un ceturto punktu.
   P.S. Emaili tiek pasargāti no spambotiem, kuri browsē webu un grābj tos ārā. Tagad, visiem jums ir viena epasta adrese - no@spam.org, taču, ja JavaScript ir ieslēgts, uzspiežot uz nika, meils tiks rakstīts uz īsto adresi. Eku viltīgi, ne?

© 2000-2018 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.