cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED

Nimepäevalised on:
Vesta, Veste
Šiandien vardadieni švencia:
Liubartas, Kęsmina, Lukas

 Hosted by DEAC
 Server by M79
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (8)  
 
Skatīt komentārus: viltīgi | vienkārši
 
karuuzo 2004-05-26 12:51 | atbildļæ½t uz #23603
ES varēja piespiest M$ pārdot Winu ar Media Player 6 (6.4 pēdējais). Labāku playeri priekš Wina neesmu redzējis. Maksimāls minimālisms, kas nav raksturīgi visiem jaunajiem produktiem, un rullē.
Kaut gan, tas laikam joprojām tiek iekļauts WinXP, vai arī es to uzliktu atsevišķi, tiešām neatceros.
m
bush 2004-05-26 21:04 | atbildļæ½t uz #23611
naak liidzi. start/run/mplayer2
Rainz 2004-05-26 16:18 | atbildļæ½t uz #23605
Ai vispār sviests. Nu kāpēc kādam kaut kas jāmaksā par to kādu viņš uztaisījis mājas lapu.
Gribu taisu, lai piem IE useri neredzētu, gribu taisu lai Opera visu rāda ķīniski. Neviens tak nespiež to lapu izmantot.
Didulis 2004-05-26 18:11 | atbildļæ½t uz #23608
Vareetu veel paluugt, lai MS paardod Windows bez notepad, calculator, speeliiteem un visaadiem tamliidziigiem meesliem. Tikai pashu svariigaako, ko nevar aizvietot. Vai vismaz instalaacijaa ieliek atpakalj fiichu salikt kjekshus pie softiem, ko negrib instaleet. Jo taapat normaals lietotaajs neizmanto visus ieksh windows sabaastos meeslus.
Knagis 2004-05-26 22:12 | atbildļæ½t uz #23612
tas tak stulbums par to mplayeru un iexploreri. pat ja tu tos neizmanto, tev tak vajadziigs kaads browseris ar ko downloadot firefoxi vai ko tamliidziigu... :)) Un kas vainas mplayerim. Ja arii tev konkreeti nepatiik, maajsaimniecei, kam tikai kaadu cd noklausiities vai dvd noskatiities ar to tak pilniigi pietiek. Man liekas, ka mees tak reiz maksaajam par to Windowsu arii taadeelj, ka vinjam pasham naak liidzi chupa ar lietderiigaam un mazaak lietderiigaam lietaam...
Vistu Zaglis 2004-05-27 01:57 | atbildļæ½t uz #23613
Rainz - bull*. Ir viena lieta, ko tu iegruzī savā lapiņā, kurā rakstīts par to cik tu esi ūberkūls un cik tev ir smuks sunīts, bet cita lieta, jo kantoris gremdē konkurentu kantori netieši un nepamatoti (negodīgi) norādot, ka jamā produkts, vei, ir līks...
Es pieņemu, ka galvu palauzot pats saprastu, par ko kino, bet nu tuvākā analoģija būtu ja LTV samestos kopā ar Sony un visiem pārējiem TV aparātiem tīšām rādītu biku izkropļotu bildi. Un lauku ļaudis teiktu, ka neviens izņemot Sony nejēdz TV kasti uztaisīt un pirktu tikai jamos.
Jo arī netā ir starpība starp "šobrīd brokastīs ēdu olas" tipa saitu un saitu, kas pelna piķi un/ vai promotē pietiekami pelnošu projektu.
Rainz 2004-05-27 11:16 | atbildļæ½t uz #23614
Tātad ja nu kaut vai TVNETs izdomātu reklamēt IE un citu pārlūku lietotājiem liegtu pieeju kaut kādām sadaļām vai marketinga valodā - Ar IE lietotājiem būs pieejamas extra iespējas, viņiem ar jāmaksā sods?
Protams godīgi būtu tad lapā ar norādīt - lūk gribat normāli lasīt - lietojat pārlūku xxy, ar citiem jums šo iespēju nebūs.
Bet par to media playeri arī marasms. Nu ražo cilvēki savu OS. Kur logīka aizliegt viņiem likt tur ko vien vēlas? It sevišķi, ja tas ir +- integrēts OSā.
Nu tad sūdzam tiesā, ka tur ir piem kalkurators. Gan jau ir kāds ražotājs, kas arī taisa kalkulatora softu.
MS nav ideāli, bet varbūt nevajag aiziet līdz absurdiem. Visiem baigais prieks par soda naudām, tikai aizmirst, ka tos $$ tāpat iekļauj softu izmaksās.
Ja arī paši sev viņus legālus nepērkam, tad firmas lielākoties gan un attiecīgi šīs papildus izmaksas iekļauj savu preču cenās.
noisex 2004-05-27 19:04 | atbildļæ½t uz #23624
Es faktiski aizstavu MS no shi redzes viedoklja, ka parlukprogrammai ir jabut ieksh OS -pohuj kada, bet ir jabut.
 
Kļæ½ tevi saukt? 
Kļæ½ds tev meils? 
Un ko teiksi? 

ļæ½sa pamļæ½cļæ½ba komentļæ½ļæ½anļæ½:
   0. Obligļæ½ti jļæ½ievada savs nosaukums un komentļæ½rs. Epasts nav obligļæ½ts.
   1. Nerakstļæ½t komentļæ½ros bullļæ½itu. Tļæ½di komentļæ½ri tiks dzļæ½sti, lai nemaitļæ½tu gaisu. Galu galļæ½, mļæ½s nevļæ½lamies bļæ½t atbildļæ½gi par komentļæ½riem, jo tos raksta mļæ½su lasļæ½tļæ½ji.
   2. Tagus lietot nedrļæ½kst. T.i. - vienkļæ½rļæ½i nesanļæ½ks :) Visi < arļæ½ tiks parļæ½dļæ½ti kļæ½ <.
   3. Viss, kas sļæ½kļæ½s ar http:// un www. (kļæ½ arļæ½ e2k://, ftp:// un ftp.) tiks daiļæ½i un automļæ½tiski pļæ½rveidots par linku, uz kura varļæ½s uzklikļæ½ļæ½inļæ½t un viss atvļæ½rsies jaunļæ½ logļæ½.
   4. Skatļæ½t nullto, pirmo, otro, treļæ½o un ceturto punktu.
   P.S. Emaili tiek pasargļæ½ti no spambotiem, kuri browsļæ½ webu un grļæ½bj tos ļæ½rļæ½. Tagad, visiem jums ir viena epasta adrese - no@spam.org, taļæ½u, ja JavaScript ir ieslļæ½gts, uzspieļæ½ot uz nika, meils tiks rakstļæ½ts uz ļæ½sto adresi. Eku viltļæ½gi, ne?

© 2000-2019 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.