cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Ragne, Raina, Raine, Raini
Šiandien vardadieni švencia:
Vaigaudas, Danguolė, Faustas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (8)  

Iepazīties ar samērā nelielu pēc izmēriem programmu Pictures To Exe mums piedāvā kompānija WNSoft. Programmas uzdevums ir gaužām vienkāršs – aizvietot PowerPoint tajos gadījumos, ja nepieciešams izveidot kādu fotogrāfiju slaidu.

Programmas interfeiss ir ļoti vienkāršs un speciālas iemaņas nav vajadzīgas – atzīmējam fotogrāfijas, kuras gribam iekļaut slaidšovā, pievienojam dažādus pārejas efektus, kuri pietiekami lielā daudzumā un nospiežam taustiņu Create un viss – prezentācija ir gatava. Tāpat iespējams pievienot dažādus tekstuālus komentāru un īpašiem estētiem ir paredzēta mūzikas pievienošana (midi, wav formātos).
Interesanti, ka tiem cilvēkiem, kam rādīsiet šo prezentāciju nebūs nepieciešama nekāda lieka programma, jo Picture To Exe saglabā slaidšovu kā izpildāmo (excecutable) un attiecīgi atliek tikai palaist attiecīgo *.exe failu.

Programmai ir shareware statuss, kas ļauj veidot slaidšovu līdz 10 attēliem un pievieno visiem attēliem maziņu uzrakstu, ka slaids ir veidots ar tādu un tādu programmu. Licence maksā sākot ar 24$ vai nu arī ir jāmeklē pašizinietko un pašizinietkur ;-)
Pievienotie faili:
    Picture to exe (0,00 KB)
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (8)
Prev: Ziņas / Office 11 tikai W2000 un XP
Next: Ziņas / Virtuālais Dainu skapis
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.