cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Alice, Aliise, Aila, Aile, Aili
Šiandien vardadieni švencia:
Sintautas, Sintautė, Pranciškus (Pranas)

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (33)  

BTC Smart Office Keyboard
BTC Smart Office Keyboard
Ir tāda mazpazīstama kompānija kā Behavior Tech Computer Corp., kas nodarbojas ar dažādu datortehnikas iekārtu ražošanu. Viena no specialitātēm ir klaviatūras jebkurām gaumēm. Viena no šīm klaviatūrām nonāca arī mūsu rokās. Un , kā jau pēc nosaukuma ir noprotams, tā ir domātā tieši darbam ar Windows programmām un MS Office.
 


Izskats.
Izskats atbilst visām mūsdienu prasībām (lasīt, jo sarežģītāk izskatās, jo modernāks). Klaviatūra aprīkota ar milzīgu daudzumu palīgpogām, kas liek domāt, ka klaviatūra ir sarežģīta un pārgudra. Par to aizmistam, klaviatūra ir vienkārši nepieklājīgi vienkārša.

Iespējas.
Ņemot vērā, ka dotā klaviatūra ir domāta darbam ar MS Office, tad nav grūti iedomāties kādas tad ir klaviatūras primārās funkcijas. Klaviatūras augšējās rindas pirmās četras pogas domātas tieši Offisam - atvērt Word, Excel, Power Point un Outlook Calendar. Nākamās pogas domātas pārlūkprogrammai, izpildot visas standartfunkcijas (back, forward, stop, blah blah blah). Nākamās pogas rindā domātas Windows Explorer un Kalkulātora atvēršanai. Lietderīgi vai nē, katram pašam spriest. Tāpat pieejamas arī Logoff, Suspend un Shutdown pogas. Augšējā labā sānā ir viss nepieciešamais mūzikas atskaņošanai - lieliski strādā arī ar Winamp... Klaviatūras apakšējā daļā ir tāds kā mazs "Joystick". Nezinu īsti kā to nosaukt latviski, bet nu pilda viņš sekojošas darbības. Uz augšu un leju tas strādās kā peles skrollerītis, toties uz sāniem kā bultiņa pa kreisi un labi. Vēl zemāk atrodas pogas Cut, Copy un Paste funkciju pildīšanai. Zem standarta bultiņu pogās atrodas vēl papildus divas pogas. Viena strādā kā ALT-TAB, bet otra kā Close. Tas likās īpaši ērti. Papildus jau visam minētajam, ir Poga, kas pārslēdz Fxx taustiņu darbības. Pārslēdzot tie pildīs sākot no New, Open, Save darbībām, beidzot ar Print.

Ērtība.
Patiesībā ērti lietot klaviatūru varētu būt tiem cilvēkiem, kas nav tā īsti pieraduši lietot taustiņu kombinācijas - CTRL+C, CTRL+V, utt. Grūti pie šīs klaviatūras pierast, bet kad pierod, grūti būs arī atrast. Šeit arī mūžīgā problēma par Enter un Backspace izmēriem. Man, piemēram, patīk, ka Enter un Backspace taustiņi ir lielie, bet šai klaviatūrai ir mazais Enter un, laiku pa laikam, spiežot Enter, notiek neparedzēti brīnumi... Spacebar taustiņš ir itkā iegriezts, kas arī dažreiz rada zināmas problēmas. Pārējais gan liekas tīri pieņemams, arī cena, kas sastāda (Liepājā) apmēram 17 Ls (Komerccentrs Dati grupa).
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (33)
Prev: Mobilie / ŠpargalkinWAP
Next: Linki / Tests
© 2000-2019 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.