cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Aurelia, Auri, Auli, Reili, Reeli, Reelika
Šiandien vardadieni švencia:
Dovilas, Ramunė, Deodafas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (29)  

Kā jau vakar solījām (kaut arī ar nelielu kavējumu – raksts tika pārrakstīts trīs reizes – Microsoft Word nebeidz pārsteigt ar savām nedefinētajām iespējām...) publicējam nedaudz sīkāku informāciju par kompānijas Baltkom jaunākajām aktivitātēm fiksēto telekomunikāciju jomā.

Sāksim ar citātu no preses relīzes: “No šā gada 20. maija darbu sāks Baltkom telefonsakaru pakalpojums, nodrošinot fiksēto telefonsarunu servisu Rīgas iedzīvotājiem BaltkomTV optiskajā tīklā. Baltkom grupas uzņēmums Teledialogs ir pirmais operators, kas pēc Lattelekom monopoltiesību pārtraukšanas piedāvās šādu pakalpojumu. Jaunais Baltkom telefonsakaru pakalpojums ir orientēts uz privātpersonām – tā izdevīgumu raksturos cena un kompleksie piedāvājumi.”

Ko tad nozīmē šīs dažas rindiņas burtiski? Tas nozīmē, ka no vakardienas ikviens pašreizējais Baltkom TV vai Baltkom Internet lietotājs var sākt izmantot alternatīvu telekomunikāciju pakalpojumu piedāvātāja iespējas – atgādināsim, ka līdz šim fiksētās telekomunikācijas drīkstēja piedāvāt Lattelekom un šogad šai kompānija beidzas monopolstāvoklis un tas ļāva līdz šodienai izsniegt vairāk nekā 100 attiecīgās licences ne tikai Latvijas kompānijām, bet arī daudziem investoriem ārpus Latvijas. Atzīmēsim to, ka licences fiksēto telekomunikāciju piedāvāšanai ir saņēmušas tādas kompānijas kā LMT, Tele2 (izveidots meitas uzņēmums Tele2 Telecom), Latvijas Dzelzceļš, Latvenergo, kā arī daudzas citas lielas un ne tik organizācijas.
Pievienotie faili:
    Baltkom Telefonsakari prezentācija (3 239,00 KB)
 
Atgriežoties pie Baltkom piedāvājuma, vispirms jāatzīmē, ka šodien nav pilnīgi nekādas jēgas būvēt jaunu telekomunikāciju infrastruktūru – tas ir ļoti dārgi (ļoti, ļoti), darbietilpīgi un reālo peļņu var sagaidīt tikai pēc daudziem desmitu gadu. Tāpēc Baltkom izmanto jau savu esošo optisko tīklu izmantojot pašlaik populāro un plaši izmantoto IP telefoniju (VoIP – Voice over IP). Lietotājam nav jābaidās no nedaudz nepazīstamā nosaukuma – viņš lietos tādu pašu aparātu kādu līdz šim un zvanīs arī tādā pašā veidā. Izmantojot savu infrastruktūru un modernizējot to Baltkom ir spējīgs piedāvāt savus pakalpojumus jau šodien vairāk nekā 140 tūkstošos dzīvokļu Rīgas pilsētā un līdz šī gada beigām paredzēs palielināt potenciālo klientu skaitu vismaz par 10%.


Protams, galvenais jautājums ir kā sākt izmantot Baltkom telefonsakarus un cik tas maksā. Vispirms, jums ir jābūt Baltkom TV vai Baltkom Internet lietotājam – tarifikāciju par ievilkšanu atradīsiet rakstam pievienotajā prezentācijā. Diemžēl, neBaltkom klientiem nāksies šķirties vismaz no 9,99 par TV un telefona ierīkošanu.

Par tarifiem – tiek piedāvāti visizdevīgākie tarifi sarunām ar ārzemēm – zvani uz vairākām valstīm ir pat par 50% lētāki nekā izmantojot Lattelekom pakalpojumus. Pašlaik vēl nav iespējams zvanīt Lattelekom, LMT un Tele2 abonentiem, taču jau tuvākajā laikā Baltkom sola noslēgt nepieciešamos starplīgumus un arī šajā pozīcijā kompānija sola labākos tarifus Latvijā. Sīkāku informāciju par tarifiem tāpat atradīsiet pievienotajā prezentācijā.

Pašlaik Baltkom ir izvērsis savu darbību Rīgas teritorijā, taču tuvāko gadu laikā ir paredzēts pievērsties citām, lielākajām Latvijas pilsētām. Sīkāku informāciju Baltkom nevēlas precizēt. Līdz gada beigām Baltkom grasās investēt infrastruktūras modernizēšanā vismaz 3 miljonus latus, savukārt investīcija tuvāko gadu laikā ir paredzētas 18 miljonu latu lielumā. Variet iedomāties kādas investīcijas būtu nepieciešamas, ja nāktos veidot jaunu infrastruktūru...

Tātad. Ir sācies Lattelekom monopolstāvokļa norieta laiks – esam pārliecināti, ka jau tuvākajā laikā arī citas firmas iepazīstinās ar saviem plāniem fiksēto telekomunikāciju jomā. Baltkom piedāvājums pašlaik aktuāls ir tikai daļai no Rīgas iedzīvotājiem, taču tas jau ir neslikti. Galu galā vinnētājs ir lietotājs – zemāki tarifi, plašāks pakalpojumu klāsts un ne mazāk svarīgi – izvēles brīvība jeb vārda brīvība.

 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (29)
Prev: Faili / VirtualDub 1.5.3 hopefully not buggy
Next: Mobilie / Samsung C100 - šī gada hits?
© 2000-2019 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.