cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Kristjan, Krister, Kristo, Risto
Šiandien vardadieni švencia:
Ramantas, Saulenė, Emilis, Judita

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (13)  

Ja cietnījamie lasītāji nedaudz atsvaidzinās savu atmiņu, tad obligāti atcerēsies ka kādu laiku iepriekš cietnis.lv stāstīja par tādu iekārtu kā Apple iPod – mp3 pleijeris ar iebūvēto cieto disku. Izcēla šo pleijeri uz pārējo fona ļoti stilīgais un vienlaicīgi elegantais dizains ar kuru vienmēr ir izcēlusies kompānija Apple. Taču iekārtas lielākais mīnuss bija Firewire savienojums ar datoru – tas atrodams tikai nedaudzos datoros un tāpēc iekārtas popularitāte bija nedaudz zemāka kā tas bija iecerēts – PC lietotāji vēl tika apgrūtināti ar to, ka Apple nepaziņoja par Windows atbalstu un nācās  izmantot 3rd party programmatūra.


Ar šodienu kompānija Apple ir izlabojusi šo kļūdu, jo prezentēts jauna iPod versija ar USB 2.0 atbalstu – attiecīgi daudzi PC lietotāji var skatīties uz šī mp3 failu atskaņotāja pusi. Tāpat ir nedaudz izmainīts taustiņu izkārtojums un komplektācijai pievienots docking station, caur kuru pleijeri var pieslēgt pie datora, kā arī uzlādēt bateriju. Tāpat kastītē ar iPod atradīsiet austiņas un tālvadības pulti.
Pašlaik iespējams iegādāties trīs pleijera versijas – ar 10 GB cieto disku par 299$, 15 GB par 399$ un visbeidzot 30GB par 499$. Teiksim atklāti – cenas kožas. Ļoti. Bet kurš ir teicis, ka Apple produkti kā tādi mēdz būt lēti?


Starp citu – kolēģis norādīja uz ne mazāk stilīgu pleijeri ar iebūvētu cieto disku no valsts, kas atrodas zābaka sviediena attālumā – Zviedrijas. Firma Jens of Sweden tuvāko dienu laikā grasās laist pārdošanā MP-200HD, kurš aprīkots ar 10 GB cieto disku, atskaņo mp3 un wma (iPod ideoloģisku iemeslu dēļ to nedara), kā arī prot ierakstīt ienākošo signālu pa tiešo mp3 formātā. Pie datora pieslēdzams izmantojot USB 2.0. Sīkāku informāciju variet iegūt šeit.

 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (13)
Prev: Ziņas / KVM switch...
Next: Spēles / Šogad beigās jau ceturtais Kolins Makrejs
© 2000-2019 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.