cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...

Nimepäevalised on:
Alice, Aliise, Aila, Aile, Aili
Šiandien vardadieni švencia:
Sintautas, Sintautė, Pranciškus (Pranas)

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (33)  

Diemžēl pēdējā laikā arvien akūtāka kļūst problēma, kas raksturojama ar teikumu - ļoti daudzi lasītāji nesaprot cietnis.lv būtību. Šī problēma ir saasinājusies ar to, ka sākam saņemt ļoti daudz kritikas par publicējamiem materiāliem, lietu izklāstīšanas dziļumu utt. Tieši tāpat tas attiecās uz jaunām sadaļām.

Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (15)  

Pēdējo divu dienu laikā esmu saņēmis pāris spamveidīgus SMS. Es saprastu, ja tie būtu LMT jaunumi (uz kuriem neesmu parakstījies), vai apsveikums svētkos no kāda sen nedzirdēta cilvēka. Taču primitīva reklāma, kura sūtīta caur smsmail.lmt.lv... Man ko, tagad atslēgt SMS saņemšanu no interneta? A kādas problēmas gribošajai firmai ir iegādāties zelta zivtiņu vai okarti?
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (10)  

Manā priekšā ir tas pats jaunais žurnāls NEXT, kuru atverot es patīkami noraugos uz NEXT darbinieku autogrāfiem un uzrakstu 'To: laacz@laacz.lv' :) Palielījies esmu, tad nu aidā.
Mēģināšu stipri subjektīvi izteikties par periodisko izdevumu, kura pirmo numuru gaidīju ar gana lielu nepacietību. Pirms tam atvainošos par to, ja sliktās lietas būs daudz. Pirmās pamana tikai tās un vieglāk izteikties ir tieši par slikto ;)
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (32)  

Manās rokās nonāca kāds Krievijā izdots žurnāls "Vņe Zakona" (nr. 204 10.12.2001). Šajā žurnālā mani ļoti ieinteresēja raksts "Narkotiki V kompjuternoj Upokovke". Šis raksts man lika par daudz ko aizdomāties un pēc manām domām viņš ir aktuāls arī Latvijas (it sevišķi Rīgas) iedzīvotājiem - tāpēc es šo rakstu iztulkoju latviski un piedāvāju www.cietnis.lv lasītājiem. Es ceru ka arī jūs aizdomāsieties par rakstā izklāstīto problēmu dziļumu un nozīmīgumu.
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (2)  

Dažreiz apmeklēju tādu interesantu saitu kā Stulcik. Un šodien jaunumos tur izlasīju interesantu lietu - Eiropas Savienība taisās pieņemt likumu (likumu vajadzētu pieņemt 23 novembrī sēdē Budapeštā) kas pielīdzina noziegumam (kibernoziegumam) bērnu xxx izvietošanu tīklā; elektronisko krāpšanos; neta vandālismu un kas ir interesanti arī aizliedz jebkāda veida rasistisku materiālu publikāciju tīklā (teiksim man jau ir apnikušas neonacistu lapeles ...). Lasīt sīkāk varat šeit.
  
Pļæ½dļæ½jie 20 raksti:
2001-10-08 (pirmdiena)
  11:20 - Disclaimer (9) Viedoklis 
2001-09-14 (piektdiena)
  12:12 - Publicējam e-pasaules atbildi Viedoklis 
  11:17 - E-Pasaule ir atbildējusi (1) Viedoklis 
2001-09-10 (pirmdiena)
  18:55 - Atklāta vēstule E-Pasaulei (15) Viedoklis 
  18:30 - E-pasaule zog intelektuālo īpašumu! (19) Viedoklis 
© 2000-2019 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.